Salmo Wobler Slider Sinking Real Roach velikost: 5cm, hmotnost: 8g

Obvykle se Slider vláčí pomocí přítahů udice za neustálého rychlého vláčení, přítahy prutem by měly být celkem rázné a rychlé. Když Slider... více informací »
Salmo Wobler Slider Sinking Real Roach velikost: 5cm
Značka: Salmo
221 Kč
Ověřit dostupnost
Obvykle se Slider vláčí pomocí přítahů udice za neustálého rychlého vláčení, přítahy prutem by měly být celkem rázné a rychlé. Když Slider...

Obvykle se Slider vláčí pomocí přítahů udice za neustálého rychlého vláčení, přítahy prutem by měly být celkem rázné a rychlé.
Když Slider vláčíte, tak se otáčí ze strany na stranu. Každá otočka by měla být dokonale synchronizována s navíjením.
Tento kvalitní a levný výrobek můžete koupit právě zde na našich stránkách v oblíbené sekci rybářské návnady. Nyní si můžete vybrat nové zboží ze zmíněné kategorie za příznivou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od výrobce Salmo. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Salmo má v nabídce velmi kvalitní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Kvalitní a levný výrobek Salmo Wobler Slider Sinking Real Roach velikost: 5cm, hmotnost: 8g od známé společnosti Salmo můžete pořídit zrovna dneska za mimořádně nízkou cenu. Nabídka od 221 Kč.