Saenger Prut Newcomer Varianta 2,40m

Jednoduché plnění jednou rukou   Firma Nash je velmi pyšná, že se může podílet na distribuci raket Dot Spod, které posouvají přesné krmení na... více informací »
Saenger Prut Newcomer Varianta 2
Značka: Nash
439 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduché plnění jednou rukou   Firma Nash je velmi pyšná, že se může podílet na distribuci raket Dot Spod, které posouvají přesné krmení na...

Jednoduché plnění jednou rukou
 
Firma Nash je velmi pyšná, že se může podílet na distribuci raket Dot Spod, které posouvají přesné krmení na velkou vzálenost na úplně jiný level! Raketa Dot Spod je schopná doletět na extrémní vzdálenosti a přitom po cestě nevysypat ani zrnko.
 

DOT SPOD

Exkluzivně distribuováno společností Nash Tackle
Otevře se naprosto vždy, i když je zaklipovaná, anebo dopadne na hladinu na stranu a ne přední stranou. Je plovoucí, snadno a rychle se stahuje a dá se plnit jednoduše jednou rukou. Je použitelná na všechny druhy krmení. K dispozici je ve dvou variantách – černá pro slunečné dny, kdy je vidět na hladině i na extrémní vzdálenost a pak bílá, která je ideální pro extrémnější počasí.Výjimečný produkt Saenger Prut Newcomer Varianta můžete nakoupit bezstarostně na webu v oblíbené sekci rybářské návnady. Připravili jsme akční produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky Nash. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Nash dlouhodobě nabízí velmi kvalitní zboží A to ještě není vše.

Hodně žádaný produkt Saenger Prut Newcomer Varianta 2,40m od dodavatele s dlouholetou historií NASH pohodlně pořídíte aktuálně na našich stránkách v akci. Zboží pořídíte teď u nás za 439 Kč.