Rybářské háčky Mivardi Yamatsu Aji s lopatkou velikost: 20

Háček se speciálním zahnutím, které minimalizuje ztráty ryb při rychlejším zdolávání. Je určen zejména pro lov na feeder a plavanou. Dodává se... více informací »
Rybářské háčky Mivardi Yamatsu Aji s lopatkou velikost: 20
Značka: Mivardi
28 Kč29 Kč Sleva -3%
Ověřit dostupnost
Háček se speciálním zahnutím, které minimalizuje ztráty ryb při rychlejším zdolávání. Je určen zejména pro lov na feeder a plavanou. Dodává se...

Háček se speciálním zahnutím, které minimalizuje ztráty ryb při rychlejším zdolávání. Je určen zejména pro lov na feeder a plavanou. Dodává se v široké nabídce velikostí pro použití s různými druhy nástrah a na různé velikosti ryb. Tento nejprodávanější výrobek Rybářské háčky Mivardi Yamatsu Aji s lopatkou velikost: 20 jde pořídit v pohodě na našich stránkách v rubrice rybářské háčky! Mrkněte na akční výrobky ve zmíněné rubrice za parádní cenu! Oblíbený dodavatel Mivardi dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od dodavatele Mivardi. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě kousek Rybářské háčky Mivardi Yamatsu Aji s lopatkou velikost: 20 od dodavatele s dlouholetou historií Mivardi pohodlně dostanete zde teď za rozumné peníze! Nyní pořídíte jen za 28 Kč.