RidgeMonkey Závěska Connexion Uni Lead Clip 5ks

Jediná závěska na olovo, kterou potřebujete. Můžeme ji použít jak na odpadávací montáž při chytání se Zig rigem či poblíž vázek nebo... více informací »
RidgeMonkey Závěska Connexion Uni Lead Clip 5ks - Camo Brown
Značka: Ridgemonkey
229 Kč
Ověřit dostupnost
Jediná závěska na olovo, kterou potřebujete. Můžeme ji použít jak na odpadávací montáž při chytání se Zig rigem či poblíž vázek nebo...

Jediná závěska na olovo, kterou potřebujete. Můžeme ji použít jak na odpadávací montáž při chytání se Zig rigem či poblíž vázek nebo pootočením olovo na pevno fixovat. 

Jediná závěska na olovo, kterou potřebujete. Můžeme ji použít jak na odpadávací montáž při chytání se Zig rigem či poblíž vázek nebo pootočením olovo na pevno fixovat. Může být použita s obratlíkem Flexi Ring velikosti 8, klasickým obratlíkem i rychlovýměnným obratlíkem. Volba je na vás.

Specifikace:

  • Unikátní duální způsob zavěšení olova
  • Málo viditelný povrch
  • Není třeba žádná zajišťovací gumička
  • Dostupná v barvách: Silt Black / Camo Green / Camo Brown

Kvalitní kousek RidgeMonkey Závěska Connexion Uni Lead Clip 5ks jde nakoupit pohodlně na webu zařazený v kategorii závěsky, převleky! Nyní pořídíte zlevněné výrobky z naší rubriky z pohodlí domova. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od dodavatele Ridgemonkey. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Ridgemonkey pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment

Zcela unikátní kus RidgeMonkey Závěska Connexion Uni Lead Clip 5ks od společnosti s úžasnou pověstí Ridgemonkey k dostání bezpečně online v akci. Ceny již od 229 Kč.