RidgeMonkey Tričko APEarel Dropback T Shirt Green

Bavlněné tričko v decentním monochromatickém designu s prodlouženým zadním dílem je skvělým společníkem pro horké letní dny, ale i jako spodní... více informací »
RidgeMonkey Tričko APEarel Dropback T Shirt Green - XXL
Značka: Ridgemonkey
599 Kč
Ověřit dostupnost
Bavlněné tričko v decentním monochromatickém designu s prodlouženým zadním dílem je skvělým společníkem pro horké letní dny, ale i jako spodní...

Bavlněné tričko v decentním monochromatickém designu s prodlouženým zadním dílem je skvělým společníkem pro horké letní dny, ale i jako spodní vrstva v situaci, kdy teploty poklesnou. 

Bavlněné tričko v decentním monochromatickém designu s prodlouženým zadním dílem je skvělým společníkem pro horké letní dny, ale i jako spodní vrstva v situaci, kdy teploty poklesnou.

Vysoká kvalita zpracování a decentní logo RidgeMonkey je zárukou, že v oblečení řady APEarel Dropback budete vypadat dobře, ať už si jej oblečete kamkoliv.

Specifikace:
  • 100% česaná bavlna (165 g/m2)
  • Úprava proti sražení a žmolkování
  • Použito AZO-FREE barvivo
  • Decentní monoschématický design
  • Prodloužený zadní díl
  • Dostupné v zelené a šedé barvě a ve velikostech S až 3XL

Kvalitní a velmi žádaný výrobek RidgeMonkey Tričko APEarel Dropback T lze pořídit bezstarostně tady na našich stránkách v populární sekci trika, polokošile. Mrkněte na oblíbené zboží z naší kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další vybrané produkty od značky Ridgemonkey. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Ridgemonkey má k dispozici kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Velmi oblíbený kus RidgeMonkey Tričko APEarel Dropback T Shirt Green od přední společnosti Ridgemonkey naleznete u nás nyní skutečně levně. Aktuálně stojí u nás 599 Kč.