RidgeMonkey Smršťovací hadička RM-Tec Shrink Tube Organic Brown 10ks

RM-Tec Shrink Tube je smršťovací hadička nezbytná pro nespočet návazců a lze ji použít v široké škále situací. RM-Tec Shrink Tube je... více informací »
RidgeMonkey Smršťovací hadička RM-Tec Shrink Tube Organic Brown 10ks - 3
Značka: Ridgemonkey
119 Kč
Ověřit dostupnost
RM-Tec Shrink Tube je smršťovací hadička nezbytná pro nespočet návazců a lze ji použít v široké škále situací. RM-Tec Shrink Tube je...

RM-Tec Shrink Tube je smršťovací hadička nezbytná pro nespočet návazců a lze ji použít v široké škále situací.

RM-Tec Shrink Tube je smršťovací hadička nezbytná pro nespočet návazců a lze ji použít v široké škále situací. Nad párou se snadno vytvaruje na požadovaný tvar. Hadička se smrští až na třetinu své původní velikosti a vytvoří tak velmi nenápadnou prezentaci.

Specifikace:
  • Smrští se až na 1/3 své původní velikosti
  • Dostupná v průměrech: 1,6mm / 2,4mm / 3,6mm
  • Dostupná v barvách: Weed Green (Zelená) / Organic Brown (Hnědá) / Silt Black (Černá)
  • 10ks v balení

Tento exkluzivní kus RidgeMonkey Smršťovací hadička RM-Tec Shrink Tube Organic Brown 10ks můžete sehnat jednoduše tu na našich stránkách v oblíbené rubrice rovnátka, hadičky. Nyní najdete ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu. Značka Ridgemonkey dlouhodobě prodává vysoce kvalitní produkty U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další kousky od značky Ridgemonkey. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt RidgeMonkey Smršťovací hadička RM-Tec Shrink Tube Organic Brown 10ks od známé společnosti Ridgemonkey najdete na našich stránkách napořád výhodně! Výhodně za cenu 119 Kč.