R-Spekt Dárkový set Lady

Exkluzivní dárkový set R-SPEKT Lady je určen pro všechny rybářky, které mají rády u vody svůj styl a milují kaprařinu. Jde o speciálně... více informací »
R-Spekt Dárkový set Lady - XXL
Značka: R-Spekt
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Exkluzivní dárkový set R-SPEKT Lady je určen pro všechny rybářky, které mají rády u vody svůj styl a milují kaprařinu. Jde o speciálně...

Exkluzivní dárkový set R-SPEKT Lady je určen pro všechny rybářky, které mají rády u vody svůj styl a milují kaprařinu. Jde o speciálně sestavenou kolekci našich TOP výrobků, která je navíc zabalena do originální dárkové krabice R-SPEKT limited edition.

Exkluzivní dárkový set R-SPEKT Lady je určen pro všechny rybářky, které mají rády u vody svůj styl a milují kaprařinu. Jde o speciálně sestavenou kolekci našich TOP výrobků, která je navíc zabalena do originální dárkové krabice R-SPEKT limited edition. Součástí tohoto setu je růžová mikina R-SPEKT Lady Carper, růžové tričko R-SPEKT Lady Carper, extrémně hřejivý modrovínový kulich R-SPEKT MAXI PomPom beanie a dále pak stylové doplňky v podobě kvalitní UV STOP samolepky R-SPEKT Lady Carper, voňavé aromatické visačky R-SPEKT Lady Carper a konečně také zcela nový nástěnný R-SPEKT kalendář pro rok 2020.

Věříme, že uděláme touto originální kolekcí oděvů a zajímavých doplňků radost všem fanynkám značky R-SPEKT a přejeme, abyste si užívali v plné míře krás naší přírody.

Nabízíme ve velikostech: S, M, L, XL a XXL (mikiny a trička)


Unikátní produkt R-Spekt Dárkový set Lady pořídíte bezprostředně tady a teď na našem webu zařazený v rubrice trika, polokošile. Prozkoumejte akční výrobky ze zmíněné rubriky za extra cenu. Populární výrobce R-Spekt vás a vaše blízké obohatí o skvělé výrobky

Super produkt R-Spekt Dárkový set Lady od známé kvalitní značky R-Spekt snadno najdete právě dnes za výborné peníze! Nabídky od 1 999 Kč.