Quantum Gumová nástraha Q-Fish 8g 13cm

Gumová rybka se smáčkovým (vidličkovým) ocasem! Vylepšená a daleko dráždivější oproti mnoha „No Action“ gumám, to je originální Mann´s... více informací »
Quantum Gumová nástraha Q-Fish 8g 13cm - wakasagi
Značka: Quantum
23 Kč
Ověřit dostupnost
Gumová rybka se smáčkovým (vidličkovým) ocasem! Vylepšená a daleko dráždivější oproti mnoha „No Action“ gumám, to je originální Mann´s...

Gumová rybka se smáčkovým (vidličkovým) ocasem! Vylepšená a daleko dráždivější oproti mnoha „No Action“ gumám, to je originální Mann´s Fine-Fish.

Gumová rybka se smáčkovým (vidličkovým) ocasem! Vylepšená a daleko dráždivější oproti mnoha „No Action“ gumám, to je originální Mann´s Fine-Fish. Nepřehlédnutelné štíhlé tělo se zploštělým hřbetem vyvolává při jigování ve fázi klesání ono velmi podstatné chvění nástrahy. Nezaměnitelný tvar ocasu ve tvaru písmene “U” není příliš rozdělen a konstruován do špičky, zachovává si ale neustále svůj tvar a sílu materiálu v ocasu. To vše s cílem vytvářet “líné” pohyby odpovídající chování poraněných potravních rybek. Tip pro použití: vertikální lov, jigování, Drop-Shot, Texas a Carolina návazce.


Tento vynikající produkt Quantum Gumová nástraha Q-Fish je dostupný ještě tady a teď na našem webu v sekci gumové ryby, twistery. Nyní můžete najít zcela nové produkty z této populární sekce ve slevě. U zákazníků oblíbený výrobce Quantum dlouhodobě prodává prvotřídní zboží

Unikátní a žádaný výrobek Quantum Gumová nástraha Q-Fish 8g 13cm od známého výrobce Quantum získáte bezpečně online za outletovou cenu! Nyní pořídíte jen za 23 Kč.