Norfin Termo komplet Winter Line

Winter Line je velmi komfortní prodyšné termoprádlo vyrobené z fleece materiálu určené pro druhou vrstvu. Termoprádlo je vyrobeno z kvalitního... více informací »
Norfin Termo komplet Winter Line - XXXL
Značka: Norfin
1 143 Kč
Ověřit dostupnost
Winter Line je velmi komfortní prodyšné termoprádlo vyrobené z fleece materiálu určené pro druhou vrstvu. Termoprádlo je vyrobeno z kvalitního...

Winter Line je velmi komfortní prodyšné termoprádlo vyrobené z fleece materiálu určené pro druhou vrstvu. Termoprádlo je vyrobeno z kvalitního fleecu a  je určeno pro různé outdoorové aktivity v chladném počasí.

Winter Line je velmi komfortní prodyšné termoprádlo vyrobené z fleece materiálu určené pro druhou vrstvu. Termoprádlo je vyrobeno z kvalitního fleecu a  je určeno pro různé outdoorové aktivity v chladném počasí. Tkanina poskytuje aktivní odvod vlhkosti a udržuje teplo a sucho při střední fyzické aktivitě. 

  • vysoký límec
  • přední zip
  • pružné manžety
  • pružný pas

Tento zlevněný produkt lze získat zrovna tady na našem webu v rubrice termoprádlo. Nyní pořídíte ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze!

Akční kousek Norfin Termo komplet Winter Line od dodavatele kvalitních produktů Norfin jde koupit v aktuální nabídce za outletovou cenu. Nabídky od 1 143 Kč.