Norfin Termo komplet Winter Line Gray

Termoprádlo vyrobené z lehkého a prodyšného fleece materálu, určené pro různé outdoorové aktivity v chladném počasí. Termoprádlo vyrobené z... více informací »
Norfin Termo komplet Winter Line Gray - XXXL
Značka: Norfin
1 143 Kč
Ověřit dostupnost
Termoprádlo vyrobené z lehkého a prodyšného fleece materálu, určené pro různé outdoorové aktivity v chladném počasí. Termoprádlo vyrobené z...

Termoprádlo vyrobené z lehkého a prodyšného fleece materálu, určené pro různé outdoorové aktivity v chladném počasí.

Termoprádlo vyrobené z lehkého a prodyšného fleece materálu, určené pro různé outdoorové aktivity v chladném počasí. Tkanina poskytuje aktivní odvod vlhkosti a zachovává teplo při střední fyzické aktivitě. Toto dvoudílné termoprádlo je velmi měkké a pohodlné a proto je dokonale vhodné jako první vrstva.

  • Materiál: POLYESTER

Tento zlevněný kus Norfin Termo komplet Winter Line Gray lze nakoupit bez problémů tady na stránkách ve známé rubrice termoprádlo. Získejte akční produkty z této známé kategorie za výhodné peníze. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na více skvělých produktů od dodavatele Norfin. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Norfin Termo komplet Winter Line Gray od známé značky Norfin jde získat na našich stránkách teď výhodně! Akční cena 1 143 Kč.