NGT Montáž Ronnie Rig & Teflon Hooks 3ks

Zcela nová, efektivní montáž od anglické značky NGT.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s polovoucí nástrahou těsně u dna. Zcela... více informací »
NGT Montáž Ronnie Rig & Teflon Hooks 3ks - vel.8
Značka: NGT
69 Kč
Ověřit dostupnost
Zcela nová, efektivní montáž od anglické značky NGT.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s polovoucí nástrahou těsně u dna. Zcela...

Zcela nová, efektivní montáž od anglické značky NGT.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s polovoucí nástrahou těsně u dna.

Zcela nová, efektivní montáž od anglické značky NGT.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s polovoucí nástrahou těsně u dna. S Ronnie Rigem bude váš lov vždy o level úspěšnejší. Balení obsahuje tři hotové montáže. Podstatou montáže je velmi ostrý háček, který pomocí otočného obratlíku (nástraha je volně pohyblivá) několikanásobně zvýší pravděpodobnost zapíchnutí háčku v rybí tlamě. Dalším prvkem montáže je obratlík na háčku s pojezdnou zarážkou pro vymezení prostoru pro nástrahu.

Balení obsahuje:

  • 3x velmi ostrý, teflonový háček curved shank vel. 6 nebo 8
  • 3x pevnostní obratlík na háčku se zarážkou a smrštovací bužírkou
  • 3x rychlovýměnný obratlík s očkem

Nejprodávanější produkt NGT Montáž Ronnie Rig & Teflon Hooks 3ks je k dostání bez problémů tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice ronnie rig návazce! Podívejte se na ještě ostatní kousky z naší kategorie za super ceny. U nás nabízíme více, podívejte se také na další vybrané produkty od výrobce NGT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kousek NGT Montáž Ronnie Rig & Teflon Hooks 3ks od populární značky NGT lze získat tady za výborné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 69 Kč.