Návazec Mivardi Adjustable hair rig Easy

Profesionálně připravené koncové návazce pro lov kaprů s mimořádně výhodným poměrem ceny a kvality. Pro jejich výrobu jsou použity japonské... více informací »
Návazec Mivardi Adjustable hair rig Easy
Značka: Mivardi
56 Kč59 Kč Sleva -5%
Ověřit dostupnost
Profesionálně připravené koncové návazce pro lov kaprů s mimořádně výhodným poměrem ceny a kvality. Pro jejich výrobu jsou použity japonské...

Profesionálně připravené koncové návazce pro lov kaprů s mimořádně výhodným poměrem ceny a kvality. Pro jejich výrobu jsou použity japonské háčky Mivardi MTC s teflonovým povrchem a kvalitní návazcové šňůrky i další komponenty. Jsou dostupné s různými velikostmi háčků a několika typy šňůrek.
Často hledaný výrobek Návazec Mivardi Adjustable hair dostanete jednoduše na našem webu umístěný v sekci rybářské háčky! Prozkoumejte ostatní výrobky z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známá značka Mivardi vám představuje špičkové zboží. Podívejte se sami!

Akční výrobek Návazec Mivardi Adjustable hair rig Easy od přední značky Mivardi pohodlně seženete právě nyní na našich stránkách za báječnou cenu! Nabídka od 56 Kč.