Nash Zakrmovací raketa Dot Spod

Firma Nash je velmi pyšná, že se může podílet na distribuci raket Dot Spod, které posouvají přesné krmení na velkou vzálenost na úplně jiný... více informací »
Nash Zakrmovací raketa Dot Spod - White
Značka: Nash
439 Kč
Ověřit dostupnost
Firma Nash je velmi pyšná, že se může podílet na distribuci raket Dot Spod, které posouvají přesné krmení na velkou vzálenost na úplně jiný...

Firma Nash je velmi pyšná, že se může podílet na distribuci raket Dot Spod, které posouvají přesné krmení na velkou vzálenost na úplně jiný level! 

Firma Nash je velmi pyšná, že se může podílet na distribuci raket Dot Spod, které posouvají přesné krmení na velkou vzálenost na úplně jiný level! Raketa Dot Spod je schopná doletět na extrémní vzdálenosti a přitom po cestě nevysypat ani zrnko.

Otevře se naprosto vždy, i když je zaklipovaná, anebo dopadne na hladinu na stranu a ne přední stranou. Je plovoucí, snadno a rychle se stahuje a dá se plnit jednoduše jednou rukou. Je použitelná na všechny druhy krmení. K dispozici je ve dvou variantách – černá pro slunečné dny, kdy je vidět na hladině i na extrémní vzdálenost a pak bílá, která je ideální pro extrémnější počasí.

Specifikace:
  • Snadné použití–návnadu do rakety dostanete snadno jednou rukou bez nutnosti dalších pomůcek a strachu, že se Vám do mechanizmu zachytí kousek partiklu a ten se zasekne.
  • Aerodynamika–vnitřní prostor v přední části rakety je naprosto prázdný, což zaručuje, že všechen náklad se soustředí během letu přímo ve špičce. To zlepšuje přesnost i dohozovou vzdálenost. Raketu Dot Spod dokážete nahodit přesně až na 160 m, záleží jen na Vašich schopnostech.
  • Průměrná kapacita je 30 kuliček boilies o průměru 15 mm anebo 80g konopí. Naložená raketa váží průměrně 150 g.
  • Zaručené uvolnění návnady – Dot Spod byla designována tak, aby se spolehlivě otevřela i když dopadne na stranu při přesném krmení kdy vlasec narazí o klip. Takže už se nemusíte rozčilovat nad ztraceným krmením a neustálým zbytečným stahováním prázdné rakety.
  • Univerzálnost – lze ji použít s jakým koli druhem krmení, od řídkého krmení prol ovna zig rig až po malé peletky, partikl a velký boilies. 
  • rozměry : délka 210 mm , šířka 50 mm


Zajímavý kus Nash Zakrmovací raketa Dot Spod lze koupit rovnou tady na našich stránkách umístěný v sekci rakety. Nyní najdete parádní zboží ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu. Oblíbený dodavatel Nash dlouhodobě prodává špičkové zboží. Náš sortiment je široký, podívejte se také na více produktů od dodavatele Nash. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Nash Zakrmovací raketa Dot Spod od spolehlivého výrobce Nash můžete pořídit na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu! Stojí teď u nás 439 Kč.