Nash Vykrajovač Bait Corer

Absolutní nutnost pro dokonalé vyladění vzlínavosti nástrah. Bait Corer odstraňuje část nástrah například boilies a ořechů.... více informací »
Nash Vykrajovač Bait Corer - 7mm
Značka: Nash
149 Kč
Ověřit dostupnost
Absolutní nutnost pro dokonalé vyladění vzlínavosti nástrah. Bait Corer odstraňuje část nástrah například boilies a ořechů....

Absolutní nutnost pro dokonalé vyladění vzlínavosti nástrah. Bait Corer odstraňuje část nástrah například boilies a ořechů.

Absolutní nutnost pro dokonalé vyladění vzlínavosti nástrah. Bait Corer odstraňuje část nástrah například boilies a ořechů. Pak stačí vložit vyvažovací pěnu Hookbait Balancing Foam a vytvoříte tak nástrahu, která se dokanale pomalu potápí, anebo můžete přímo změnit klasický boilies na plovoucí.

K dispozici v průměrech 5 a 7 mm. Má černo tyrkysovou barvu.


Unikátní a žádaný kus Nash Vykrajovač Bait Corer najdete právě tady u nás v populární rubrice vrtáčky. Pořiďte si zlevněné kousky z této známé kategorie za příznivou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další skvělé kousky značky Nash. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Nash Vykrajovač Bait Corer od oblíbené značky Nash jednoduše můžete sehnat aktuálně v akci. Levně za cenu 149 Kč.