Nash Vidličky Cam Lock Bivvy Sticks

Vyrobeno z vysoce pevného hliníku o průměru 16 mm a kompresním zámkem s vysokou přilnavostí. Nash Banksticks jsou k dispozici v šesti délkách pro... více informací »
Nash Vidličky Cam Lock Bivvy Sticks - 48" (121cm)
Značka: Nash
679 Kč
Ověřit dostupnost
Vyrobeno z vysoce pevného hliníku o průměru 16 mm a kompresním zámkem s vysokou přilnavostí. Nash Banksticks jsou k dispozici v šesti délkách pro...

Vyrobeno z vysoce pevného hliníku o průměru 16 mm a kompresním zámkem s vysokou přilnavostí. Nash Banksticks jsou k dispozici v šesti délkách pro jakoukoliv situaci a jakékoliv místo. 

Nové matné černé vidličky nebo bivakové bouřkové tyče využívají osvědčený špičatý zavrtávací hrot s vysokou pevností pro tvrdé terénní podmínky. díky zvětšenému zámku se snadno používají za každého počasí i když je mokro a také je zajištěna ochrana před protáčením díky drážkované vnitřní části.

 


Akční a ve slevě produkt dostanete zrovna u nás v populární kategorii vidličky. Nyní můžete najít jiné výrobky z této sekce snadno online! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od značky Nash. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Nash dlouhodobě poskytuje top zboží. A to je teprve začátek!

Tento designový výrobek Nash Vidličky Cam Lock Bivvy Sticks od dodavatele s dlouholetou historií Nash máte možnost získat u nás teď za outletovou cenu. Nyní pořídíte od 679 Kč.