Nash Taška na boilie Airflow Boilie Bag

Skvělá taška jak pro přenášení, tak i pro sušení Vašich návnad s logem Nash. Taška je opatřena zipem a zpevněným rámem. Skvělá taška jak pro... více informací »
Nash Taška na boilie Airflow Boilie Bag - Small
Značka: Nash
599 Kč
Ověřit dostupnost
Skvělá taška jak pro přenášení, tak i pro sušení Vašich návnad s logem Nash. Taška je opatřena zipem a zpevněným rámem. Skvělá taška jak pro...

Skvělá taška jak pro přenášení, tak i pro sušení Vašich návnad s logem Nash. Taška je opatřena zipem a zpevněným rámem.

Skvělá taška jak pro přenášení, tak i pro sušení Vašich návnad s logem Nash. Taška je opatřena zipem a zpevněným rámem. Taška zajišťuje, aby mražené či stabilizované návnady byly co nejdelší dobu v dobrém stavu. Použitá síťka zajišťuje cirkulaci vzduchu a zabraňuje hromadění vlhkosti.

Dvě malé Air Flow tašky se vejdou do 17 litrového kbelíku Nash nebo do jedné velké tašky Airflow.

Rozměry:

  • Small: 23cm (š) x 13.5cm (v) x 20cm (h)
  • Large: 23cm (š) x 27.5cm (v) x 20cm (h)


Tento velmi oblíbený kus Nash Taška na boilie Airflow Boilie Bag lze pořídit právě na webu umístěný v rubrice síťky, tašky na boilies. Najděte si podobné zboží z této populární sekce za internetové ceny. Významný výrobce Nash dlouhodobě dodává prvotřídní produkty To však není všechno, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od výrobce Nash. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Nash Taška na boilie Airflow Boilie Bag od top značky Nash můžete pořídit na našich stránkách ve slevě! Výhodně za skvělou cenu 599 Kč.