Nash Syrup Spod Instant Action 1L

Sirupy s okamžitým účinkem kombinují složky na bázi potravin a na bázi oleje, aby zajistily přitažlivost na všech úrovních a rozpustnost ve všech... více informací »
Nash Syrup Spod Instant Action 1L
Značka: Nash
299 Kč
Ověřit dostupnost
Sirupy s okamžitým účinkem kombinují složky na bázi potravin a na bázi oleje, aby zajistily přitažlivost na všech úrovních a rozpustnost ve všech...

Sirupy s okamžitým účinkem kombinují složky na bázi potravin a na bázi oleje, aby zajistily přitažlivost na všech úrovních a rozpustnost ve všech teplotách, se dvěma sladidly smíchanými pro zajištění zaoblené chuti a zlepšení výkonu studené vody. Tento kvalitní a levný kus dostanete nyní na našich stránkách umístěný v sekci rybářské návnady. Vyberte si parádní produkty z naší kategorie za výborné peníze! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na více produktů od dodavatele Nash. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý kousek Nash Syrup Spod Instant Action 1L od top značky NASH máte možnost najít právě teď výhodně. V akci od 299 Kč.