Nash Rovnátka Hook Kickers 10ks

Během okamžiku můžete vytvořit skvělý návazec s agresivní mechanikou, kdy se háček okamžitě správně otočí. Stačí Vám na to tyhle zahnuté,... více informací »
Nash Rovnátka Hook Kickers 10ks - Small
Značka: Nash
119 Kč
Ověřit dostupnost
Během okamžiku můžete vytvořit skvělý návazec s agresivní mechanikou, kdy se háček okamžitě správně otočí. Stačí Vám na to tyhle zahnuté,...

Během okamžiku můžete vytvořit skvělý návazec s agresivní mechanikou, kdy se háček okamžitě správně otočí. Stačí Vám na to tyhle zahnuté, extra vyztužené rovnátka v barvě Difusion Camo. 

Během okamžiku můžete vytvořit skvělý návazec s agresivní mechanikou, kdy se háček okamžitě správně otočí. Stačí Vám na to tyhle zahnuté, extra vyztužené rovnátka v barvě Difusion Camo. Jsou skvělé pro návazce Gyro a Ronnie Rig. Díky nim sedí háček perfektně pod plovoucím boiliesem a Vy můžete háček snadno a rychle vyměnit bez nutnosti použití smršťovačky a páry. 

Tento nejprodávanější kousek můžete koupit právě zde tady na našich stránkách umístěný v sekci rovnátka, hadičky. Najděte si unikátní kousky ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci.

Tento kvalitní produkt Nash Rovnátka Hook Kickers 10ks od značky Nash jde nakoupit v naší internetové nabídce za rozumné peníze! Levně za 119 Kč.