Nash Plovoucí Boilie Scopex Squid Pop Ups Pink

Plovoučky se skvělou vzlínavostí jsou k dispozici v několika reflexních barvách a neutrální hnědé barvě.  sou použity naprosto stejné tekuté... více informací »
Nash Plovoucí Boilie Scopex Squid Pop Ups Pink - 20mm 75g
Značka: Nash
209 Kč
Ověřit dostupnost
Plovoučky se skvělou vzlínavostí jsou k dispozici v několika reflexních barvách a neutrální hnědé barvě.  sou použity naprosto stejné tekuté...

Plovoučky se skvělou vzlínavostí jsou k dispozici v několika reflexních barvách a neutrální hnědé barvě. 

sou použity naprosto stejné tekuté atraktory jako při mražených a stabilizovaných boilies Scopex Squid. Byla ještě vylepšena jejich vzlínavost, takže vydrží plavat déle a mají větší výtlak, což je důležitá vlastnost například pro návazce Chod Rig. 

Dají se snadno propíchnout jehlou a pomalu a postupně uvolňují do vody atraktivní látky. 


Žádaný produkt Nash Plovoucí Boilie Scopex Squid Pop můžete pořídit rovnou tady u nás zařazený v sekci pop-up boilie. Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty ve zmíněné sekci jednoduše online! Mezi zákazníky oblíbená značka Nash má v nabídce top zboží. Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od dodavatele Nash. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Nash Plovoucí Boilie Scopex Squid Pop Ups Pink od této skvělé značky Nash máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách za rozumné peníze! V současnosti za 209 Kč.