Nash Plovoucí Boilie Key Cray Pop Ups Yellow

Plovoučky se skvělou vzlínavostí jsou k dispozici v několika reflexních barvách a neutrální hnědé barvě. Jsou použity naprosto stejné tekuté... více informací »
Nash Plovoucí Boilie Key Cray Pop Ups Yellow - 20mm 75g
Značka: Nash
209 Kč
Ověřit dostupnost
Plovoučky se skvělou vzlínavostí jsou k dispozici v několika reflexních barvách a neutrální hnědé barvě. Jsou použity naprosto stejné tekuté...

Plovoučky se skvělou vzlínavostí jsou k dispozici v několika reflexních barvách a neutrální hnědé barvě.

Jsou použity naprosto stejné tekuté atraktory jako při mražených a stabilizovaných boilies Key Cray. Byla ještě vylepšena jejich vzlínavost, takže vydrží plavat déle a mají větší výtlak, což je důležitá vlastnost například pro návazce Chod Rig. 

Dají se snadno propíchnout jehlou a pomalu a postupně uvolňují do vody atraktivní látky.

Tento diskontní produkt lze sehnat v pohodě tu na našem webu ve známé sekci pop-up boilie! Prozkoumejte skvělé produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Nash. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Levný kousek Nash Plovoucí Boilie Key Cray Pop Ups Yellow od spolehlivého výrobce Nash dostanete v naší online nabídce trvale výhodně. Aktuálně v akci od 209 Kč.