Nash Plovoucí boilie Instant Action Squid & Krill

Chytá kapry všude, je používáno po desetiletí a za tu dobu získalo i reputaci jako úspěšná nástraha rekordní úlovky. Chytá kapry všude, je... více informací »
Nash Plovoucí boilie Instant Action Squid & Krill - 20mm 60g
Značka: Nash
119 Kč
Ověřit dostupnost
Chytá kapry všude, je používáno po desetiletí a za tu dobu získalo i reputaci jako úspěšná nástraha rekordní úlovky. Chytá kapry všude, je...

Chytá kapry všude, je používáno po desetiletí a za tu dobu získalo i reputaci jako úspěšná nástraha rekordní úlovky.

Chytá kapry všude, je používáno po desetiletí a za tu dobu získalo i reputaci jako úspěšná nástraha rekordní úlovky. Nevýrazná barva přidává na nenápadnosti na vodách pod velkým tlakem. Atraktor obsahuje vyvážené množství čistého krabího extraktu pro rychlé výsledky, bez dalších přísad, které snižují jeho atraktivitu. Skvělá nástraha jak v létě, tak i v zimě, je to jedna z legendárních přísad Nashbait, která je zpátky na základě vysoké poptávky.

Tento kvalitní a žádaný produkt Nash Plovoucí boilie Instant Action Squid naleznete také tu umístěný v sekci pop-up boilie. Máme pro vás jiné produkty z této populární kategorie za výhodné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás další zboží od výrobce Nash. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Nash Plovoucí boilie Instant Action Squid & Krill od výrobce Nash pořídíte momentálně na našich stránkách za výhodné peníze! Výhodně za skvělou cenu 119 Kč.