Nash Plovoucí boilie Instant Action Candy Nut Crush

Chytá kapry všude, je používáno po desetiletí a za tu dobu získalo i reputaci jako úspěšná nástraha rekordní úlovky. Chytá kapry všude, je... více informací »
Nash Plovoucí boilie Instant Action Candy Nut Crush - 20mm 60g
Značka: Nash
95 Kč
Ověřit dostupnost
Chytá kapry všude, je používáno po desetiletí a za tu dobu získalo i reputaci jako úspěšná nástraha rekordní úlovky. Chytá kapry všude, je...

Chytá kapry všude, je používáno po desetiletí a za tu dobu získalo i reputaci jako úspěšná nástraha rekordní úlovky.

Chytá kapry všude, je používáno po desetiletí a za tu dobu získalo i reputaci jako úspěšná nástraha rekordní úlovky. Nevýrazná barva přidává na nenápadnosti na vodách pod velkým tlakem. Atraktor obsahuje vyvážené množství čistého krabího extraktu pro rychlé výsledky, bez dalších přísad, které snižují jeho atraktivitu. Skvělá nástraha jak v létě, tak i v zimě, je to jedna z legendárních přísad Nashbait, která je zpátky na základě vysoké poptávky.


Nový výrobek Nash Plovoucí boilie Instant Action Candy Nut Crush naleznete bez obtíží tady na stránkách umístěný v kategorii pop-up boilie. Vyberte si ještě ostatní zboží z naší rubriky za výborné peníze! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na více kousků od značky Nash. Najdete je níže na této stránce. Populární značka Nash dlouhodobě dodává kvalitní výrobky.

Výjimečný produkt Nash Plovoucí boilie Instant Action Candy Nut Crush od značky se skvělou pověstí Nash je dostupný tady a teď skutečně levně! Nyní nakoupíte za 95 Kč.