Nash Partikl Scopex Squid Hemp

Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids. Nejlepší ingredience,... více informací »
Nash Partikl Scopex Squid Hemp - 2
Značka: Nash
119 Kč
Ověřit dostupnost
Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids. Nejlepší ingredience,...

Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids.

Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids.

Velká francouzská konopná semínka té nejvyšší kvality, posílené legendárním balíčkem atraktorů Scopex Squid a rozmixované olihně Atlantic Squid.

Při testování se prokázalo to, že Scopex Squid skutečně chutná velkým kaprům, což také dokazuje náš slovinský konzultant Gašper Nahtigal svými úspěchy na jezeře Bled.

Nashbait Particles jsou čerstvé vařené partikly v uzavřených nádobách pro dlouhou životnost. Jsou dostupné v praktických 500 ml a 2,5 l dózách. Smíchejte Scopex Squid Hemp s dalšími inovativními Nashbait Particles nebo Liquids pro ještě vylepšení vašeho krmeného mixu.

Unikátní produkt Nash Partikl Scopex Squid Hemp od značky s dlouholetou historií Nash můžete sehnat tady teď právě opravdu levně! Nyní nakoupíte za 119 Kč.