Nash Partikl Himalayan Rock Salt

Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids. Nejlepší ingredience,... více informací »
Nash Partikl Himalayan Rock Salt - 3kg
Značka: Nash
119 Kč
Ověřit dostupnost
Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids. Nejlepší ingredience,...

Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids.

Nejlepší ingredience, nejatraktivnější směsi a nejpokročilejší výroba – to je priorita řady Nashbait Particles & Liquids.

Himalájská kamenná sůl, vybraná pro svůj obsah stopových prvků a minerálů. Obohatí jakoukoli směs krmného mixu. Balení 3kg obsahuje hrubozrnnou sůl, balení 500g obsahuje jemnou sůl.

Pokud chcete vylepšit Váš krmný mix, Himalayan Rock Salt je skvělou přísadou, která váš krmný mix skvěle obohatí. Himalayan Rock Salt mění pH vody, kdy se tím stává vaše krmené místo pro ryby více zajímavým.

Balení 500g obsahující jemnou sůl, lze použít s řadou Nashbait Particles k vytvoření směsí použitelných do PVA.

Balení 3kg obsahuje hrubozrnou sůl, která je určená zejména do krmných mixů.


Tento unikátní výrobek Nash Partikl Himalayan Rock Salt je dostupný aktuálně tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice partikly. Prozkoumejte ještě jiné kusy z naší rubriky za skvělou cenu!

Tento skvělý kousek Nash Partikl Himalayan Rock Salt od značky se skvělou pověstí Nash jednoduše pořídíte u nás teď napořád výhodně. Momentálně v akci za 119 Kč.