Nash Montáž Cling-On Fused Leader 1m

Koncová montáž s nízkým průměrem, rychlým potápěním, extrémní odolností proti oděru zakončený rychlovýměnným obratlíkem o velikosti 8 pro... více informací »
Nash Montáž Cling-On Fused Leader 1m - Weed
Značka: Nash
199 Kč
Ověřit dostupnost
Koncová montáž s nízkým průměrem, rychlým potápěním, extrémní odolností proti oděru zakončený rychlovýměnným obratlíkem o velikosti 8 pro...

Koncová montáž s nízkým průměrem, rychlým potápěním, extrémní odolností proti oděru zakončený rychlovýměnným obratlíkem o velikosti 8 pro univerzální konstrukci koncové montáže. 

Koncová montáž s nízkým průměrem, rychlým potápěním, extrémní odolností proti oděru zakončený rychlovýměnným obratlíkem o velikosti 8 pro univerzální konstrukci koncové montáže. Jedna koncová montáž v balení.


Neodolatelný produkt Nash Montáž Cling-On Fused Leader 1m jde sehnat ještě tu na stránkách umístěný v kategorii bižuterie. Nyní můžete najít akční výrobky z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu.

Často hledaný výrobek Nash Montáž Cling-On Fused Leader 1m od známého dodavatele Nash lze získat v naší online nabídce za extra cenu! Právě nyní za 199 Kč.