Nash Montáž Cling-On Fused Helicopter Leader

Koncová helikoptérová montáž s nízkým průměrem a extrémní odolností proti oděru. Koncová montáž s odolností proti zamotání určená pro... více informací »
Nash Montáž Cling-On Fused Helicopter Leader - Weed Leader 1m
Značka: Nash
199 Kč
Ověřit dostupnost
Koncová helikoptérová montáž s nízkým průměrem a extrémní odolností proti oděru. Koncová montáž s odolností proti zamotání určená pro...

Koncová helikoptérová montáž s nízkým průměrem a extrémní odolností proti oděru. Koncová montáž s odolností proti zamotání určená pro daleké nahazování. Zakončeno rychlovýměnným klipem a rychlovýměnným helikoptérovým obratlíkem pro okamžitou výměnu zátěže a návazce. 

Koncová helikoptérová montáž s nízkým průměrem a extrémní odolností proti oděru. Koncová montáž s odolností proti zamotání určená pro daleké nahazování. Zakončeno rychlovýměnným klipem a rychlovýměnným helikoptérovým obratlíkem pro okamžitou výměnu zátěže a návazce. Jedna koncová montáž v balení.

Tento oblíbený produkt Nash Montáž Cling-On Fused můžete pořídit lehce tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii bižuterie! Nyní najdete ještě ostatní produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce Nash. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Nash svým zákazníkům dodává top výrobky A tady je důkaz.

Oblíbený produkt Nash Montáž Cling-On Fused Helicopter Leader od skvělé a známé značky Nash můžete dostat právě nyní za výborné peníze. Aktuálně za 199 Kč.