Nash Mikina Lightweight Hoody

Lehká mikina s kapucí a s dvěma kapsami ze 100% bavlny. Mikina má volný rovný střih pro maximální pohodlí. Tato lehká mikina ve stylu Nash je... více informací »
Nash Mikina Lightweight Hoody - XXXL
Značka: Nash
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Lehká mikina s kapucí a s dvěma kapsami ze 100% bavlny. Mikina má volný rovný střih pro maximální pohodlí. Tato lehká mikina ve stylu Nash je...

Lehká mikina s kapucí a s dvěma kapsami ze 100% bavlny. Mikina má volný rovný střih pro maximální pohodlí. Tato lehká mikina ve stylu Nash je skvělá k nošení nejen na ryby. Nastavení šířky pasu lze nastavit pomocí stahovacích gum. 

Lehká mikina s kapucí a s dvěma kapsami ze 100% bavlny. Mikina má volný rovný střih pro maximální pohodlí. Tato lehká mikina ve stylu Nash je skvělá k nošení nejen na ryby. Nastavení šířky pasu lze nastavit pomocí stahovacích gum. Na hrudi má gumové logo Nash.


Velmi žádaný produkt Nash Mikina Lightweight Hoody je k dostání snadno tady na webu ve známé sekci mikiny. Mrkněte na parádní produkty z naší kategorie za výprodejovou cenu! U zákazníků oblíbená značka Nash má na skladě kvalitní zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To ale není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také více kvalitních produktů značky Nash. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Nash Mikina Lightweight Hoody od známé značky Nash lze sehnat v naší nabídce pořád výhodně. Nabídka již od 1 299 Kč.