Nash Korálky Tungsten Swivel Knot Beads

Perfektně sednou na obratlík velikosti 11 a skvěle tak vyváží návazec chod rig. Nebudete tedy potřebovat žádné další plastické olovo na... více informací »
Nash Korálky Tungsten Swivel Knot Beads
Značka: Nash
169 Kč
Ověřit dostupnost
Perfektně sednou na obratlík velikosti 11 a skvěle tak vyváží návazec chod rig. Nebudete tedy potřebovat žádné další plastické olovo na...

Perfektně sednou na obratlík velikosti 11 a skvěle tak vyváží návazec chod rig. Nebudete tedy potřebovat žádné další plastické olovo na dovažování. Pro naprosto dokonalé vyvážení je můžete sestřihnout. Verze Small vyváží nástrahy o průměru 10-12 mm. Velikost Large pak 15 mm nástrahy. Hodně prodávaný výrobek Nash Korálky Tungsten Swivel Knot Beads máte možnost dostat mimo jiné tady na stránkách v rubrice rybářské karabinky a obratlíky! Vyhledejte si oblíbené výrobky z této rubriky jednoduše online! V očích zákazníků populární výrobce Nash představuje prvotřídní sortiment. Udělejte si radost.

Kvalitní a oblíbený kus Nash Korálky Tungsten Swivel Knot Beads originál od výrobce NASH pohodlně nakoupíte na našich stránkách teď za outletovou cenu! Nyní zakoupíte za 169 Kč.