Nash Korálky Tungsten Swivel Beads

Perfektně sednou na obratlík velikosti 11 a skvěle tak vyváží návazec chod rig. Perfektně sednou na obratlík velikosti 11 a skvěle tak vyváží... více informací »
Nash Korálky Tungsten Swivel Beads - Small
Značka: Nash
169 Kč
Ověřit dostupnost
Perfektně sednou na obratlík velikosti 11 a skvěle tak vyváží návazec chod rig. Perfektně sednou na obratlík velikosti 11 a skvěle tak vyváží...

Perfektně sednou na obratlík velikosti 11 a skvěle tak vyváží návazec chod rig.

Perfektně sednou na obratlík velikosti 11 a skvěle tak vyváží návazec chod rig. Nebudete tedy potřebovat žádné další plastické olovo na dovažování. Pro naprosto dokonalé vyvážení je můžete sestřihnout. Verze Small vyváží nástrahy o průměru 10-12 mm. Velikost Large pak 15 mm nástrahy.

Ve slevě produkt můžete najít bezstarostně tu na stránkách zařazený v sekci zarážky, stoppery. Nyní najdete ještě podobné zboží z této známé kategorie za super ceny! To však není všechno, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky značky Nash. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Nash může nabídnout špičkové produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Hodně povedený kus Nash Korálky Tungsten Swivel Beads od značky se skvělou pověstí Nash je k dispozici online výhodně! Akční cena již od 169 Kč.