Nash Kalhoty ZT Mid-Layer Pack-Down Trousers

Teplé, víceúčelové kalhoty s vysoce výkonnou výplní z materiálu DuPont® a měkkým příjemným povrchem.  Teplé, víceúčelové kalhoty s vysoce... více informací »
Nash Kalhoty ZT Mid-Layer Pack-Down Trousers - XXXL
Značka: Nash
1 879 Kč
Ověřit dostupnost
Teplé, víceúčelové kalhoty s vysoce výkonnou výplní z materiálu DuPont® a měkkým příjemným povrchem.  Teplé, víceúčelové kalhoty s vysoce...

Teplé, víceúčelové kalhoty s vysoce výkonnou výplní z materiálu DuPont® a měkkým příjemným povrchem. 

Teplé, víceúčelové kalhoty s vysoce výkonnou výplní z materiálu DuPont® a měkkým příjemným povrchem. Dokážete je rychle sbalit do malinkého přepravního obalu, takže je můžete mít vždy s sebou jako vrstvu na zahřátí bez toho, abyste museli s sebou tahat tradiční objemné oblečení. Dvě kapsy na ruce a dva samostatné přístupy do kapes spodní vrstvy oblečení.

  • DuPont® vysoce výkonná izolace
  • voděodolné

Výjimečný produkt můžete pořídit již dnes na stránkách v populární kategorii kalhoty. Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této známé rubriky za akční cenu. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na více kousků od výrobce Nash. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Nash vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky.

Oblíbený a kvalitní produkt Nash Kalhoty ZT Mid-Layer Pack-Down Trousers od značky s dlouholetou historií Nash můžete získat tady teď ve výhodné akci! V současnosti pořídíte za cenu 1 879 Kč.