Nash Hadička Cling-On Tungsten Tubing 2m

Hadička s vysokou hustotou tungstenové impregnace má vnitřní průměr 0,75 mm, takže se dá snadno provléct vlascem, šokovkou a dokonce i šňůrou.... více informací »
Nash Hadička Cling-On Tungsten Tubing 2m - Weed Green
Značka: Nash
179 Kč
Ověřit dostupnost
Hadička s vysokou hustotou tungstenové impregnace má vnitřní průměr 0,75 mm, takže se dá snadno provléct vlascem, šokovkou a dokonce i šňůrou....

Hadička s vysokou hustotou tungstenové impregnace má vnitřní průměr 0,75 mm, takže se dá snadno provléct vlascem, šokovkou a dokonce i šňůrou.

Hadička s vysokou hustotou tungstenové impregnace má vnitřní průměr 0,75 mm, takže se dá snadno provléct vlascem, šokovkou a dokonce i šňůrou. Super poddajná, takže vlasec perfektně ukotví na dně. Váha hadičky je 7,5 g na jeden metr. 

Velmi oblíbený produkt Nash Hadička Cling-On Tungsten Tubing 2m můžete koupit rovnou na webu umístěný v rubrice rovnátka, hadičky. Nyní můžete najít nové produkty z této populární sekce ve výprodejové akci! Značka Nash dlouhodobě dodává skvělé produkty Však to vidíte sami.

Diskontní výrobek Nash Hadička Cling-On Tungsten Tubing 2m od značky se skvělou pověstí Nash k dostání na našich stránkách nyní v akci. Nyní lze objednat jen za 179 Kč.