Nash Gumové korálky Bore Beads 20ks

Gumové korálky s ujímaným otvorem, které můžete použít jako stopery na hadičku nebo koncový vodič anebo jako ochranu uzlu a obratlíku Gumové... více informací »
Nash Gumové korálky Bore Beads 20ks - 6mm
Značka: Nash
89 Kč
Ověřit dostupnost
Gumové korálky s ujímaným otvorem, které můžete použít jako stopery na hadičku nebo koncový vodič anebo jako ochranu uzlu a obratlíku Gumové...

Gumové korálky s ujímaným otvorem, které můžete použít jako stopery na hadičku nebo koncový vodič anebo jako ochranu uzlu a obratlíku

Gumové korálky s ujímaným otvorem, které můžete použít jako stopery na hadičku nebo koncový vodič anebo jako ochranu uzlu a obratlíku. Menší 3 mm verze se používá jako stoper na ramínko háčku při použití mikro obratlíků nebo D kroužků.

Balení obsahuje 20 kusů.


Tento zlevněný produkt získáte právě teď na webu v kategorii zarážky, stoppery! Pořiďte si akční produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další skvělé produkty od dodavatele Nash. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Nash Gumové korálky Bore Beads 20ks od skvělé a známé značky Nash jde získat aktuálně opravdu výhodně! Akční ceny od 89 Kč.