Nash Boty Water Shoe

Boty určené do vody, díky funkčnímu designu obuvi, který se používá i u obuvi pro vodní sporty. Nash Water Shoe ochrání Vaše nohy při brodění... více informací »
Nash Boty Water Shoe - 46
Značka: Nash
959 Kč
Ověřit dostupnost
Boty určené do vody, díky funkčnímu designu obuvi, který se používá i u obuvi pro vodní sporty. Nash Water Shoe ochrání Vaše nohy při brodění...

Boty určené do vody, díky funkčnímu designu obuvi, který se používá i u obuvi pro vodní sporty. Nash Water Shoe ochrání Vaše nohy při brodění ve vodě. 3D síťovaná tkanina umožňuje odtok vody a prodyšnost – takže budete vždy v maximálním pohodlí. 

Boty určené do vody, díky funkčnímu designu obuvi, který se používá i u obuvi pro vodní sporty. Nash Water Shoe ochrání Vaše nohy při brodění ve vodě. 3D síťovaná tkanina umožňuje odtok vody a prodyšnost – takže budete vždy v maximálním pohodlí. Prodyšná podrážka taktéž zabraňuje hromadění tepla, aby se zlepšilo pohodlí a hygiena. Elastický strečový střih se stahovací šňůrkou. Jsou v decentním černém Nash designu.


Zlevněný kus Nash Boty Water Shoe můžete nakoupit bezstarostně tu na webu ve známé rubrice obuv. Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží z této populární sekce za výhodnou cenu! To ale ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od dodavatele Nash. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Nash Boty Water Shoe od populárního výrobce Nash jde nakoupit u nás nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 959 Kč.