Nash Booster Formula Bait Soak 250ml

Okamžitě zvyšte atraktivitu Vašeho Formula boilies s těmito silnými potravinovými dipy.  Okamžitě zvyšte atraktivitu Vašeho Formula boilies... více informací »
Nash Booster Formula Bait Soak 250ml - Tuna Garlic & Black Pepper
Značka: Nash
155 Kč
Ověřit dostupnost
Okamžitě zvyšte atraktivitu Vašeho Formula boilies s těmito silnými potravinovými dipy.  Okamžitě zvyšte atraktivitu Vašeho Formula boilies...

Okamžitě zvyšte atraktivitu Vašeho Formula boilies s těmito silnými potravinovými dipy. 

Okamžitě zvyšte atraktivitu Vašeho Formula boilies s těmito silnými potravinovými dipy. 

Dipy Formula Bait Soaks jsou extra husté výběrové tekutiny s koncentrovanou chutí a vůní, kterou v okolí Vaší nástrahy dokáží udržet po velmi dlouhou dobu i v tekoucí řece nebo na obrovské přehradě. Tím zajišťují to, že i když na místo přijede spousta kaprů, pořád tam bude dostatek atraktivních složek, které je na místě udrží. 

Rozřeďte dip s vodou v poměru 50/50 a navlhčete touhle směsí boilies Formula 12 hodin před použitím. Rozředěný dip se lépe dostane pod povrch návnad a masivně tak zvýší jejich účinnost. 

K dispozici v balení po 250 ml v příchutích Fruit Twist, Banana Cream a Tuna, Garlic and Black Pepper. 

Diskontní produkt je k získání nyní tu na stránkách v populární sekci dipy, booster. Nyní pořídíte podobné produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce Nash. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě produkt Nash Booster Formula Bait Soak 250ml od značky Nash pohodlně seženete u nás skutečně levně! K sehnání zrovna v akci za 155 Kč.