Nash Boilies Instant Action Hot Tuna 15mm 200g

Hot Tuna, je návnadou, na kterou čekají fanoušci kořeněných rybích mouček kombinující ingredience, které byly klíčovými součástmi slavných... více informací »
Nash Boilies Instant Action Hot Tuna 15mm 200g
Značka: Nash
95 Kč
Ověřit dostupnost
Hot Tuna, je návnadou, na kterou čekají fanoušci kořeněných rybích mouček kombinující ingredience, které byly klíčovými součástmi slavných...

Hot Tuna, je návnadou, na kterou čekají fanoušci kořeněných rybích mouček kombinující ingredience, které byly klíčovými součástmi slavných receptů Nashbait, jako jsou Monster Pursuit a TG Active.
Hot Tuna mísí dvě rybí moučky a vybrané ptačí zoby s čistým chilli práškem, chilli olejem a exkluzivní směsí koření pro jemnou, ale výrazně ostrou chuť. Dokončeno jedinečným tuňákovým koncentrátem a světově proslulým výtažkem Shellfish Sense Appeal plus nízkým obsahem sladidla, takže tato návnada bude okamžitá odpověď pro velké ryby.
 

 Unikátní a oblíbený produkt Nash Boilies Instant Action Hot Tuna jde nakoupit bez obtíží tady na našich stránkách v oblíbené kategorii rybářské návnady! Nyní koupíte unikátní zboží z této rubriky za extra cenu.

Kvalitní a oblíbený produkt Nash Boilies Instant Action Hot Tuna 15mm 200g od výrobce s mnohaletou tradicí NASH dostanete tady nyní za super peníze! Aktuálně stojí u nás 95 Kč.