Nash Boilie Scopex Squid Wafters

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry. Kriticky vyvážené nástrahy,... více informací »
Nash Boilie Scopex Squid Wafters - 24mm 125g
Značka: Nash
209 Kč
Ověřit dostupnost
Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry. Kriticky vyvážené nástrahy,...

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry.

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry.

sou vytvořeny z pečlivě propočítané směsi plovoucí směsi Airball mix a základní směsi na boilies podle dané příchutě. Atraktivita je dosažena stejnými tekutinami jako u všech klasických boilies. Díky prezentaci s neutrálně vyváženou nástrahou dokážete přelstít i ty kapry, kteří jsou pod opravdu velkým tlakem rybářů. 

Dají se snadno propíchnout jehlou a barevně jsou sladěny s příslušnými potápivými kuličkami. Díky tomu na dně vypadají stejně jako všechny ostatní, ale mají nižší váhu, takže do kapří tlamky vletí mnohem rychleji a hlouběji. Bum! A máte vyhráno…


Výjimečný produkt jde získat právě nyní tady a teď na našem webu v kategorii vyvážené boilies. Pořiďte si akční výrobky z této rubriky ve výprodejové akci.

Diskontní výrobek Nash Boilie Scopex Squid Wafters od značky se zárukou kvality Nash jednoduše naleznete na našich stránkách teď skutečně výhodně. Stojí teď u nás 209 Kč.