Nash Boilie Citruz Wafters White

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry.  Kriticky vyvážené nástrahy,... více informací »
Nash Boilie Citruz Wafters White - 20mm 100g
Značka: Nash
215 Kč
Ověřit dostupnost
Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry.  Kriticky vyvážené nástrahy,...

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry. 

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry. 

Jsou vytvořeny z pečlivě propočítané směsi plovoucí směsi Airball mix a základní směsi na boilies podle dané příchutě. Atraktivita je dosažena stejnými tekutinami jako u všech klasických boilies. Díky prezentaci s neutrálně vyváženou nástrahou dokážete přelstít i ty kapry, kteří jsou pod opravdu velkým tlakem rybářů. 

Dají se snadno propíchnout jehlou a barevně jsou sladěny s příslušnými potápivými kuličkami. Díky tomu na dně vypadají stejně jako všechny ostatní, ale mají nižší váhu, takže do kapří tlamky vletí mnohem rychleji a hlouběji. Bum! A máte vyhráno…

Zcela unikátní produkt Nash Boilie Citruz Wafters White máte možnost najít bez obtíží na webu ve známé rubrice vyvážené boilies! Máme pro vás nové kousky z naší rubriky za výprodejovou cenu. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele Nash. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Nash Boilie Citruz Wafters White originál od značky Nash snadno můžete pořídit právě až neuvěřitelně levně. Na našich stránkách za 215 Kč.