Nash Boilie Citruz Wafters Pink

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry.  Kriticky vyvážené nástrahy,... více informací »
Nash Boilie Citruz Wafters Pink - 20mm 100g
Značka: Nash
215 Kč
Ověřit dostupnost
Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry.  Kriticky vyvážené nástrahy,...

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry. 

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry. 

Jsou vytvořeny z pečlivě propočítané směsi plovoucí směsi Airball mix a základní směsi na boilies podle dané příchutě. Atraktivita je dosažena stejnými tekutinami jako u všech klasických boilies. Díky prezentaci s neutrálně vyváženou nástrahou dokážete přelstít i ty kapry, kteří jsou pod opravdu velkým tlakem rybářů. 

Dají se snadno propíchnout jehlou a barevně jsou sladěny s příslušnými potápivými kuličkami. Díky tomu na dně vypadají stejně jako všechny ostatní, ale mají nižší váhu, takže do kapří tlamky vletí mnohem rychleji a hlouběji. Bum! A máte vyhráno…


Vysoce kvalitní produkt je k dispozici pohodlně tu na stránkách v populární sekci vyvážené boilies! Nyní si můžete vybrat ostatní výrobky ve zmiňované rubrice na pár kliknutí. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další prověřené produkty od značky Nash. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Nash má v nabídce špičkové výrobky.

Často hledaný produkt Nash Boilie Citruz Wafters Pink od značky Nash jde koupit na našich stránkách za výhodné peníze. Produkt nakoupíte teď u nás za 215 Kč.