Nash boilie CITRUZ WAFTERS PINK 18mm 100g

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry.  K dispozici jsou v růžové a... více informací »
Nash boilie CITRUZ WAFTERS PINK 18mm 100g
Značka: Nash
215 Kč
Ověřit dostupnost
Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry.  K dispozici jsou v růžové a...

Kriticky vyvážené nástrahy, které Vám pomůžou perfektně odprezentovat montáž a chytit i ty nejopatrnější kapry. 
K dispozici jsou v růžové a bílé barvě.
 

Jsou vytvořeny z pečlivě propočítané směsi plovoucí směsi Airball mix a základní směsi na boilies podle dané příchutě. Atraktivita je dosažena stejnými tekutinami jako u všech klasických boilies. Díky prezentaci s neutrálně vyváženou nástrahou dokážete přelstít i ty kapry, kteří jsou pod opravdu velkým tlakem rybářů. 
Dají se snadno propíchnout jehlou a barevně jsou sladěny s příslušnými potápivými kuličkami. Díky tomu na dně vypadají stejně jako všechny ostatní, ale mají nižší váhu, takže do kapří tlamky vletí mnohem rychleji a hlouběji. Bum! A máte vyhráno…
Doporučené velikosti háčků k jednotlivým kuličkám, aby správně fungovaly:

12 mm – háček velikost 8-10
15 mm – háček velikost 6-8
20 mm – háček velikost 4-6
24 mm – háček velikost 2-4 

 Velmi oblíbený produkt Nash boilie CITRUZ WAFTERS jde koupit bezstarostně tady na stránkách v populární rubrice rybářské návnady. Podívejte se na ještě ostatní kusy z této oblíbené rubriky za akční cenu! Tento vyjímečný výrobce Nash vám nabízí skvělé výrobky A tady je důkaz!

Tento velmi oblíbený výrobek Nash boilie CITRUZ WAFTERS PINK 18mm 100g od odblíbeného výrobce NASH jednoduše naleznete v aktuální nabídce extra výhodně! Nyní pořídíte od 215 Kč.