Nash Bačkory Camo Deluxe Bivvy Slippers

Potěšení pro vaše nohy - luxusní verze pantoflí bivvy slipper. Pantofle jsou nyní se silnější pěnovou podrážkou.  Potěšení pro vaše nohy -... více informací »
Nash Bačkory Camo Deluxe Bivvy Slippers - 43
Značka: Nash
959 Kč
Ověřit dostupnost
Potěšení pro vaše nohy - luxusní verze pantoflí bivvy slipper. Pantofle jsou nyní se silnější pěnovou podrážkou.  Potěšení pro vaše nohy -...

Potěšení pro vaše nohy – luxusní verze pantoflí bivvy slipper. Pantofle jsou nyní se silnější pěnovou podrážkou. 

Potěšení pro vaše nohy – luxusní verze pantoflí bivvy slipper. Pantofle jsou nyní se silnější pěnovou podrážkou. Pantofle jsou s pogumovanou nepromokavou podešví pro zvýšení pohodlí na štěrku nebo v přírodním terénu. Povrchová úprava ve voděodolném nash camo designu s příjemnou tepelnou podšívkou vyrobenou z fleecu a elastickým zapínáním. Ideálním řešením pro kapraře, kteří trpí chladnýma nohama v noci!


Designový produkt Nash Bačkory Camo Deluxe máte možnost dostat bezstarostně na stránkách umístěný v rubrice obuv. Mrkněte na parádní produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu! To však není vše, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na více produktů od značky Nash. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka Nash svým zákazníkům dodává velmi kvalitní sortiment. Však to vidíte sami!

Hodně prodávaný kus Nash Bačkory Camo Deluxe Bivvy Slippers od výrobce s dobrým jménem Nash je k získání tady a teď právě až neuvěřitelně levně! Cenově vychází na 959 Kč.