MVDE Posilovač 200g

Je perfektní přísadou do veškerých vnadících směsí se kterou směs získá výrazné aroma, určeno na veškerou bílou rybu, cejny a kapry.... více informací »
MVDE Posilovač 200g - Sweet Fruit
Je perfektní přísadou do veškerých vnadících směsí se kterou směs získá výrazné aroma, určeno na veškerou bílou rybu, cejny a kapry....

Je perfektní přísadou do veškerých vnadících směsí se kterou směs získá výrazné aroma, určeno na veškerou bílou rybu, cejny a kapry. Přidejte do suché vnadící směsi, ještě před navlhčením.

Je perfektní přísadou do veškerých vnadících směsí se kterou směs získá výrazné aroma, určeno na veškerou bílou rybu, cejny a kapry. Přidejte do suché vnadící směsi, ještě před navlhčením. Jedno balení posilovače je určeno na 5kg(pro závodní rybolov), pro běžný sportovní rybolov postačí na 10kg. Posilovač je také dobrou přísadou do nástrah, nebo do boilie směsi a pelet.Vynikající produkt MVDE Posilovač 200g máte možnost najít jednoduše na webu zařazený v kategorii atraktory. Máme pro vás zlevněné produkty z naší rubriky za báječnou cenu! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další produkty od výrobce Marcel Van Den Eynde. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt MVDE Posilovač 200g od přední společnosti Marcel Van Den Eynde jednoduše můžete sehnat teď ve slevě. Momentálně v akci za 93 Kč.