MVDE Krmítková směs Supercrush 1kg

Vyrábí se z čerstvě mletých složek, středně těžká struktura. Obsahuje vysoce kvalitní oleje, vyznačuje se výraznou vůní. Doporučuje se pro... více informací »
MVDE Krmítková směs Supercrush 1kg - Garlic
Vyrábí se z čerstvě mletých složek, středně těžká struktura. Obsahuje vysoce kvalitní oleje, vyznačuje se výraznou vůní. Doporučuje se pro...

Vyrábí se z čerstvě mletých složek, středně těžká struktura. Obsahuje vysoce kvalitní oleje, vyznačuje se výraznou vůní. Doporučuje se pro použití na jezerech a oblastech s nízkým průtokem. 

Vyrábí se z čerstvě mletých složek, středně těžká struktura. Obsahuje vysoce kvalitní oleje, vyznačuje se výraznou vůní. Doporučuje se pro použití na jezerech a oblastech s nízkým průtokem. Dokonale se mísí s produkty ze série Expanda. K dispozici v příchutích Classic a Garlic 1 kgHodně žádaný produkt lze získat prostě tady na stránkách ve známé rubrice krmítkové směsi! Nyní můžete získat akční kusy ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. V očích zákazníků populární značka Marcel Van Den Eynde pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky To není všechno, máme toho více! U nás najdete další kvalitní kousky značky Marcel Van Den Eynde. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt MVDE Krmítková směs Supercrush 1kg od značky s tradicí a dobrou pověstí Marcel Van Den Eynde k dostání právě teď u nás skutečně levně. Nyní pořídíte za super cenu 149 Kč.