Munch Baits Plovoucí Boilie Visual Range Pop-Ups Sweet Stim 100g

Brilantně bílé pop-up boilie splňující všechny nezbytné požadavky s tužší vnější vrstvou, obsahující rozpustné atraktory, ingredience bohaté... více informací »
Munch Baits Plovoucí Boilie Visual Range Pop-Ups Sweet Stim 100g - 18mm
Značka: Munch Baits
269 Kč
Ověřit dostupnost
Brilantně bílé pop-up boilie splňující všechny nezbytné požadavky s tužší vnější vrstvou, obsahující rozpustné atraktory, ingredience bohaté...

Brilantně bílé pop-up boilie splňující všechny nezbytné požadavky s tužší vnější vrstvou, obsahující rozpustné atraktory, ingredience bohaté na proteiny a pro naše pop-up charakteristickou vzlínavostí. 

Brilantně bílé pop-up boilie splňující všechny nezbytné požadavky s tužší vnější vrstvou, obsahující rozpustné atraktory, ingredience bohaté na proteiny a pro naše pop-up charakteristickou vzlínavostí. Nadupané přírodními sladidly a specifickými stimulanty pečlivě vyváženými pro zajištění dlouhodobého uvolňování potravinového signálu.

Tento oblíbený kousek Munch Baits Plovoucí Boilie Visual Range Pop-Ups Sweet Stim můžete sehnat ještě na našich stránkách umístěný v kategorii pop-up boilie! Připravili jsme jiné výrobky z naší kategorie v akci! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů značky Munch Baits. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Munch Baits má k dispozici kvalitní výrobky

Tento exkluzivní kousek Munch Baits Plovoucí Boilie Visual Range Pop-Ups Sweet Stim 100g od top značky Munch Baits snadno naleznete v aktuální nabídce za příznivou cenu. Ceny od 269 Kč.