Munch Baits Boilie Wafters Cream Seed 100g

Nejjednodušší způsob k vyvážení vaší koncové sestavy. Pečlivě zkombinovány, aby vyrovnaly váhu háčku a zjednodušily vytvoření kriticky... více informací »
Munch Baits Boilie Wafters Cream Seed 100g - 18mm
Značka: Munch Baits
269 Kč
Ověřit dostupnost
Nejjednodušší způsob k vyvážení vaší koncové sestavy. Pečlivě zkombinovány, aby vyrovnaly váhu háčku a zjednodušily vytvoření kriticky...

Nejjednodušší způsob k vyvážení vaší koncové sestavy. Pečlivě zkombinovány, aby vyrovnaly váhu háčku a zjednodušily vytvoření kriticky vyvážené nástrahy. 

Nejjednodušší způsob k vyvážení vaší koncové sestavy. Pečlivě zkombinovány, aby vyrovnaly váhu háčku a zjednodušily vytvoření kriticky vyvážené nástrahy. Obsahují stejné nutričně bohaté a atraktivní ingredience díky kterým je řada Cream Seed tak efektivní.

  • Velikost: 14mm, 18mm

Hodně žádaný produkt máte možnost pořídit také tady u nás umístěný v sekci vyvážené boilies! Získejte parádní kusy z této populární rubriky ve výprodejové akci. Tato značka Munch Baits svým zákazníkům nabízí top zboží.

Designový kousek Munch Baits Boilie Wafters Cream Seed 100g od známé značky Munch Baits můžete najít právě nyní na našich stránkách trvale výhodně. K sehnání zrovna v akci za 269 Kč.