Munch Baits Boilie Visual Range Wafters Sweet Stim 100g

„Kritikálky“ s tvarem válečků bezchybně bílé barvy sestavené pro vyvážení váhy háčku a snadnou tvorbu kriticky vyvážené prezentace.... více informací »
Munch Baits Boilie Visual Range Wafters Sweet Stim 100g - 18mm
Značka: Munch Baits
199 Kč
Ověřit dostupnost
„Kritikálky“ s tvarem válečků bezchybně bílé barvy sestavené pro vyvážení váhy háčku a snadnou tvorbu kriticky vyvážené prezentace....

„Kritikálky“ s tvarem válečků bezchybně bílé barvy sestavené pro vyvážení váhy háčku a snadnou tvorbu kriticky vyvážené prezentace.

„Kritikálky“ s tvarem válečků bezchybně bílé barvy sestavené pro vyvážení váhy háčku a snadnou tvorbu kriticky vyvážené prezentace. Plné směsí přírodních sladidel a specificky rozpustných stimulantů zaručují instantní potravinový signál s velmi dlouhou trvanlivostí.


Tento nejprodávanější produkt Munch Baits Boilie Visual Range Wafters Sweet Stim je k získání prostě tady na našem webu umístěný v kategorii vyvážené boilies. Připravili jsme pro vás akční produkty z naší rubriky za rozumné peníze. Tato značka Munch Baits vyrábí špičkový sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob! Naše nabídka je široká, podívejte se také na další zboží od výrobce Munch Baits. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt Munch Baits Boilie Visual Range Wafters Sweet Stim 100g od spolehlivé značky Munch Baits snadno můžete sehnat aktuálně na webu levně! Nyní zakoupíte za 199 Kč.