Mivardi Yamatsu Iseama vel,2 očko

Háček určený pro kaprové specialisty. Je vyroben z tvrzené, vysokouhlíkové oceli s kvalitní povrchovou úpravou. Má extrémně chytlavý a ostrý... více informací »
Mivardi Yamatsu Iseama vel
Značka: Mivardi
28 Kč29 Kč Sleva -3%
Ověřit dostupnost
Háček určený pro kaprové specialisty. Je vyroben z tvrzené, vysokouhlíkové oceli s kvalitní povrchovou úpravou. Má extrémně chytlavý a ostrý...

Háček určený pro kaprové specialisty. Je vyroben z tvrzené, vysokouhlíkové oceli s kvalitní povrchovou úpravou. Má extrémně chytlavý a ostrý hrot. Dodává se ve verzi s lopatkou i s očkem. Tento vynikající produkt Mivardi Yamatsu Iseama vel,2 máte možnost koupit teď na našem webu v populární kategorii rybářské háčky. Máme pro vás ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od značky Mivardi. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka Mivardi vás obohatí o vysoce kvalitní výrobky Přesvědčte se sami!

Výjimečný a žádaný výrobek Mivardi Yamatsu Iseama vel,2 očko od spolehlivého výrobce Mivardi lze pořídit online za extra cenu! V současnosti za 28 Kč.