Mivardi Rapid Easy Catch jahoda 1 kg

Vysoce atraktivní pelety s okamžitým účinkem a rychlou rozpustností. Jsou vyrobeny ze 100% extrudovaných složek, zajišťujících výbornou... více informací »
Mivardi Rapid Easy Catch jahoda 1 kg
Značka: Mivardi
94 Kč99 Kč Sleva -5%
Ověřit dostupnost
Vysoce atraktivní pelety s okamžitým účinkem a rychlou rozpustností. Jsou vyrobeny ze 100% extrudovaných složek, zajišťujících výbornou...

Vysoce atraktivní pelety s okamžitým účinkem a rychlou rozpustností. Jsou vyrobeny ze 100% extrudovaných složek, zajišťujících výbornou stravitelnost a spolehlivé fungování i ve studené vodě. Kvalitní esence zvyšují jejich atraktivitu. Již několik minut po vhození do vody začínají vytvářet atraktivní lehce zbarvený, aromatizovaný oblak a uvolňují drobné částečky do sloupce. Vyznačují se poměrně krátkou dobou rozpadu max. několika hodin (v závislosti na průměru a teplotě vody). Dobu rozpadu lze snadno prodloužit zalitím tekutými potravami.Vynikající výrobek Mivardi Rapid Easy Catch jahoda 1 kg jde pořídit lehce na stránkách umístěný v rubrice rybářské návnady! Nyní si můžete pořídit unikátní produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci! U nás nabízíme více, podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce Mivardi. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Mivardi Rapid Easy Catch jahoda 1 kg od spolehlivého výrobce Mivardi jednoduše můžete pořídit v aktuální nabídce napořád výhodně. Akční cena již od 94 Kč.