Mivardi Pelety Method pellets 750g

Miniaturní pelety, vyvinuté pro lov na Method Feeder. Jsou rovněž skvělým doplňkem pro přidání do PVA mixů při lovu kaprů.  Miniaturní pelety,... více informací »
Mivardi Pelety Method pellets 750g - Kapří guláš
Značka: Mivardi
94 Kč
Ověřit dostupnost
Miniaturní pelety, vyvinuté pro lov na Method Feeder. Jsou rovněž skvělým doplňkem pro přidání do PVA mixů při lovu kaprů.  Miniaturní pelety,...

Miniaturní pelety, vyvinuté pro lov na Method Feeder. Jsou rovněž skvělým doplňkem pro přidání do PVA mixů při lovu kaprů. 

Miniaturní pelety, vyvinuté pro lov na Method Feeder. Jsou rovněž skvělým doplňkem pro přidání do PVA mixů při lovu kaprů. Jsou plné kvalitních surovin, které zajišťují jejich vysokou účinnost a dobrou stravitelnost. Po navlhčení dobře lepí, spolehlivě drží v krmítku a pomalu se rozpouštějí.

MFP Black Halibut

Pelety tmavé barvy s typickým halibut aroma. Obsahují výběrové rybí moučky, rybí výtažky a předtrávený rybí protein. Jesou vhodné pro celoroční použití. Výborné výsledky dosahují v teplejší vodě kde uvolňují atraktory a oleje do širokého okolí.

MFP Kapří guláš

Tyto pelety obsahují velmi účinné výtažky z koření a další typické složky, používané v boilies a doplňcích Mivardi Kapří guláš. Spolu s rybími moučkami, rybími a mléčnými proteiny tvoří velmi atraktivní a účinnou návnadu, která uvolňuje internzivní potravní signál. Fungují celoročně včetně situací, kdy jsou ryby velmi málo aktivní.

MFP Cherry & Fish protein

Zajímavá kombinace velmi účinného a prověřeného aroma Cherry, doplněného o silnou dávku rozpustného rybího proteinu, rybích mouček a dalších výtažků. Tyto pelety jsou charakteristické tmavou černo‑červenou barvou a svým příjemným intenzivním aroma.

MFP Krill & Robin Red

Velmi účinné feederové pelety s důkladným podílem krilové moučky a originálního Haith’s Robin Red. Tyto komponenty dodávají směsi typickou tmavě červenou barvu. Zároveň zajišťují vysokou atraktivitu a silný potravní signál, vylučovaný ihned po vhození do vody.


Vynikající produkt můžete sehnat rovnou tady na stránkách v populární sekci pelety! Najděte si ještě další výrobky z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Přední značka Mivardi vás a vaše blízké obohatí o skvělé výrobky To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků značky Mivardi. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi oblíbený kus Mivardi Pelety Method pellets 750g od skvělého a známého výrobce Mivardi snadno můžete najít zrovna dnes extra výhodně. Nabídky již od 94 Kč.