Mivardi Olovo Stealth Gripper

Mimořádně kvalitní kaprařská olova se speciální povrchovou úpravou, odolnou vůči oděru. Výborně splývají s různými povrchy dna. Jednotlivé... více informací »
Mivardi Olovo Stealth Gripper
Značka: Mivardi
65 Kč
Ověřit dostupnost
Mimořádně kvalitní kaprařská olova se speciální povrchovou úpravou, odolnou vůči oděru. Výborně splývají s různými povrchy dna. Jednotlivé...

Mimořádně kvalitní kaprařská olova se speciální povrchovou úpravou, odolnou vůči oděru. Výborně splývají s různými povrchy dna. Jednotlivé typy jsou vyvinuty značkou Mivardi pro optimální funkci v nejruznějších situacích. Jsou dostupné v širokém množství gramáží.
Gripper – Zátěž pro lov v proudu nebo na vyvážku. Speciální tvar a výstupky omezují pohyb zátěže po dně.Unikátní a oblíbený výrobek můžete pořídit taky tady na webu v sekci rybářská závaží! Nyní můžete získat oblíbené kusy ve zmiňované kategorii za báječnou cenu. Věhlasný dodavatel Mivardi má špičkové produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další kousky značky Mivardi. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční výrobek Mivardi Olovo Stealth Gripper od společnosti s úžasnou pověstí Mivardi jednoduše naleznete aktuálně opravdu levně! Nyní získáte od 65 Kč.