Mivardi Krabička M-PB2L

Nabídka plastových krabiček a kufříků představuje ucelený sortiment osvědčených a stále žádaných modelů. Zajímavé jsou dvou a třípatrové... více informací »
Mivardi Krabička M-PB2L
Značka: Mivardi
75 Kč
Ověřit dostupnost
Nabídka plastových krabiček a kufříků představuje ucelený sortiment osvědčených a stále žádaných modelů. Zajímavé jsou dvou a třípatrové...

Nabídka plastových krabiček a kufříků představuje ucelený sortiment osvědčených a stále žádaných modelů. Zajímavé jsou dvou a třípatrové kufříky, vyrobené z vysoce odolného plastu

Nabídka plastových krabiček a kufříků představuje ucelený sortiment osvědčených a stále žádaných modelů. Zajímavé jsou dvou a třípatrové kufříky, vyrobené z vysoce odolného plastu.

V zavřeném stavu udrží stojícího dospělého člověka. Za vynikající ceny vám nabízíme i krabičky na drobné příslušenství, háčky, umělé mušky atd. Řada modelů z naší nabídky krabiček přináší drobné inovace oproti běžně nabízeným typům na trhu. Tyto drobné úpravy jsou vedeny snahou maximálně přizpůsobit i toto základní příslušenství praktickým požadavkům rybářů.

Všechny krabičky jsou vyrobeny z plastové hmoty s příměsí silikonu. Umožňují proto bezproblémové přechovávání agresivních gumových twisterů a podobných nástrah.

Unikátní a žádaný produkt Mivardi Krabička M-PB2L seženete teď tu ve známé sekci krabičky, boxy, kufry. Nyní si můžete koupit zlevněné zboží z naší sekce na pár kliknutí!

Zcela unikátní produkt Mivardi Krabička M-PB2L od kvalitního výrobce Mivardi je k získání na našich stránkách nyní za výhodné peníze. Nyní lze objednat jen za 75 Kč.